دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد،کسی را تحقیر نکن شاید محبوب خدا باشد،از کمکی دریغ مکن شاید کلید بهشت باشد.

 

منبع: www.talkhandak.com
طبقه بندی: حجاب وعفاف، 
نگارش در تاریخ چهارشنبه 22 آبان 1392 توسط rahimeh | نظرات ()نگارش در تاریخ دوشنبه 20 آبان 1392 توسط rahimeh | نظرات ()
همه در راهپیمایی 13 آبان حضور داریم

نگارش در تاریخ یکشنبه 12 آبان 1392 توسط rahimeh | نظرات ()

بسم الله الرحن الرحیم


روز سیزده آبان، روز هجوم وحشیانه رژیم منحوس به دانشگاه و كشتار دسته جمعى دانشجویان عزیز ماست.
رژیم مخالف با تمام مظاهر تمدن و پیشرفت كشور، یك روز به مدرسه فیضیه و مدارس علوم اسلامى در سراسر ایران حمله ور مى‏شد و یك روز به دانشگاه تهران و مدارس و دانشگاههاى سراسر ایران، این مراكز دانش و دانشمندان. اكنون كه سالروز حمله به دانشگاه است، براى پیوستگى بیشتر لازم است روحانیون عزیز قم و تهران و سایر شهرستانهاى نزدیك به تهران در مراسمى كه در دانشگاه تهران است، شركت نمایند و همچنین روحانیون تمام شهرهاى ایران در دانشگاه هر نقطه از ایران كه بدین مناسبت مجلس بزرگداشتى برقرار كرده‏اند، شركت نمایند و با حضور در دانشگاههاى سراسر ایران و پیوستن به دانش آموزان و دانشجویان و استادان عزیز، توطئه هاى جدایى افكنانه بین این دو نیروى مترقى را خنثى كنند.
دشمنان ما در هر فرصت‏خصوصا در این روز از هیچ توطئه‏اى دست‏بردار نیستند و با هر وسیله ممكن مى‏خواهند آرامش را از ملت عزیز سلب كنند.
بر دانش آموزان دانشگاهیان و محصلین علوم دینیه است كه با قدرت تمام حملات خود را علیه امریكا و اسرائیل گسترش داده و امریكا را وادار به استرداد این شاه مخلوع جنایتكار نمایند و این توطئه بزرگ را بار دیگر شدیدا محكوم كنند. بر دانش آموزان، دانشگاهیان و محصلین علوم دینیه است كه با تمام نیرو وحدت خویش را حفظ و از انقلاب اسلامى خود طرفدارى نمایند و بر ملت است كه از این دو جناح عزیز با تمام قدرت پشتیبانى كنند. دست‏خدا به همراه همگى باد.
والسلام علیكم و رحمة الله و بركاته
روح الله الموسوى الخمینى
10/8/58نگارش در تاریخ یکشنبه 12 آبان 1392 توسط rahimeh | نظرات ()

دانشجو

اى قشرهاى روشنفكر و اى قشرهاى نویسنده، قلمها و گفتار خودتان را در راه این مستضعفین صرف كنید، اى دانشمندان ما، اى دانشجویان ما، اى فرهنگیان ما، اى دانشگاهیان ما، اجتماعات خودتان را براى راه این مستضعفین تقویت كنید، شما بودید كه اینهمه خدمت كردید و اینهمه خون دادید و اینهمه حبس رفتید و اینهمه زجر كشیدید براى خلاصى از یوغ دشمنان، خلاصه از چپاولگرى چپاولگران، نگذارید زحمات خودتان هدر برود، قلمها را در راه خدمت‏به این خلق به كار بیندازید، گفتار را در راه خدمت‏به مستضعفین و اعمال را در خدمت‏به مستضعفین.
دانشجویان عزیز كه پیشروان انقلاب وان‏شاء الله كسانى هستند كه مقدرات كشور ما بعد ازاین در دست آنهاست دانشجویان عزیزى كه...

 

منبع: سایت آوینیادامه مطلب
نگارش در تاریخ شنبه 11 آبان 1392 توسط rahimeh | نظرات ()

تسخیر لانه جاسوسى

سفارتخانه‏ها حق ندارند كه جاسوسى كنند، توطئه بكنند و اینها جاسوسى مى‏كردند. ملتى كه براى خدا قیام كرده و شهادت طلب مى‏كند از هیچ نمى‏ترسد.
ما مدعى هستیم كه اینجا سفارتخانه نیست، اصلش قضیه سفارت در كار نبوده و ما مدعى هستیم كه این آدمهایى كه در اینجا بودند، اینها اجزاء سفارتخانه نبودند، به اسم سفارتخانه شما یك چیزى درست كردید كه لانه جاسوسى است و بیایند ببینند كه آیا این چیزهایى كه در این سفارتخانه هست، اینها اسباب دست جاسوسهاست‏یا وسایلى است كه سفارتخانه لازم دارد؟
ما كه مركز جاسوسى را گرفتیم نه سفارتخانه را اینها اگر هم یك وقت‏بى عقلى كنند و فرض كنید بریزند به ایران، این جوانهاى ما آنها را با چنگ و دندان از بین مى‏برند، نمى‏گذارند اینها یكیشان هم بروند. اگر هم این كارى كه كرده بود رسیده بود به آنجایى كه بیایند در تهران و بیایند در این لانه جاسوسى آن وقت مى‏فهمیدند كه با چه اشخاصى طرف هستند. در هر صورت من از شماها تشكر مى‏كنم كه خودتان بدون اینكه غیر از خدا یك كسى وادارتان بكند (این چیزى است كه از مبدا الهى جوشش پیدا كرده) خودتان وارد این میدان شدید.
این دفعه دومى است كه آقاى پاپ براى من كاغذ مى‏دهند و اشخاص را مى‏فرستند. دفعه اول براى آن لانه جاسوسى بود كه جوانهاى عزیز ما اطلاع پیدا كردند كه این مركزى كه در ایران به اسم سفارت امریكا هست‏سفارتخانه نیست و اشخاصى كه در آنجا هستند اشخاص دیپلمات نیستند بلكه جاسوسانى هستند كه در مركز جاسوسى متمركز هستند و براى ضرر ملت ما، و كشور ما در آنجا مجتمع هستند و آقاى پاپ شاید ندانسته توصیه كردند براى آنها و من در آن وقت مفصل تنبهاتى به ایشان دادم.
ما باید هر چه فریاد داریم به سر اینها بزنیم و امروز كه سالروز لانه جاسوسى است، من به ملتمان تبریك عرض مى‏كنم و این عملى كه دوستان اسلام، مجاهدین اسلام انجام دادند، اگر این لانه جاسوسى در اینجا بود، شاید ایران را به تباهى مى‏كشید.
دانشجویان مسلمان و مبارزى كه لانه جاسوسى را اشغال كرده‏اند با عمل انقلابى خودشان ضربه‏اى بزرگ بر پیكر امریكاى جهانخوار وارد نمودند و ملت را سرافراز كردند.
 نگارش در تاریخ جمعه 10 آبان 1392 توسط rahimeh | نظرات ()

از پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) روایت شده که فرمود:

روزی جبرئیل امین برای ادای وحی به نزد من آمد.

هنوز تمامش را نخوانده بود که ناگهان آوازی سخت و صدایی هولناک به گوش رسید؛

به گونه ای که چهره  فرشته وحی تغییر کرد.

پرسیدم این چه صدایی بود؟

گفت:ای پیامبر!خدای تبارک و تعالی در دوزخ چاهی قرار داده،سنگ سیاهی در آن انداختند،اکنون بعد از سیزده هزار سال آن سنگ به ته چاه رسید.

پرسیدم:آن چاه جایگاه چه کسانی است؟

گفت:

« جایگاه بی نمازان و شرابخواران»

برگرفته شده از : اسرار الصلاه شیخ عبدالحسین تهرانی؛ صفحه : ۳۱

 منبع  : www.shiasun.com


نگارش در تاریخ سه شنبه 7 آبان 1392 توسط rahimeh | نظرات ()

 

کـِـبریت را هم بخواهی روشن نگــه داری ، وقتی نسیمی می وزد ، آن را بین دستـــت پِــنــهان می کنی . اینجـا در شهرِ مــا طوفانـی به پــاست ... خـود را با حجابت ، روشن نگه دار بانو .

منبع: سایت : شاید سربازی برای سید علینگارش در تاریخ یکشنبه 5 آبان 1392 توسط rahimeh | نظرات ()

 

 

عید است و غــدیرش ، علی والا است ، علی

دل تشنه عـــــدل است و او دریاست ، علی

جشن است و مبارک ، علی گشته است ، ولی

دنیا همـــه را شادی که مـــــولا است ، علی

بر عید غدیر عید اکبر صلوات / بر چهره ی نورانی حیدر صلوات

بر فاطمه این عید هزاران تبریک / بر یک یک اهل بیت کوثر صلوات . . .

عید غدیر بر شما مبارکنگارش در تاریخ پنجشنبه 2 آبان 1392 توسط rahimeh | نظرات ()
درباره وبلاگ

دین اسلام بهترین دین وجامعترین دین هاست ودین رحمت و مهربانی است وپیامبر اسلام مهربانترین پیامبر عالم است وهرآنچه توصیه كرده اند از نظر لطف ورحمت بوده است پس دراین وبلاگ سعی شده مطالب مذهبی- اجتماعی، ارائه شود كه نظر مهربانان را به خود جلب كند
پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
موضوعات
آخرین مطالب
جستجو
آرشیو مطالب
نویسندگان
صفحات جانبی
پیوند ها
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
لوگوی دوستان

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :


انعکاس بناب

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

خدمات وبلاگ نویسان جوان

**************************************************** ********************************************** *********************قالب وبلاگ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic